Zaloguj się
Rejestracja
divide divide

Bonus przy rejestracji

Wszystkim graczom w Spin Palace oferujemy najlepsze możliwe nagrody. Mało tego, uważamy że powinieneś czerpać korzyści już od chwili, w której się u nas zarejestrujesz.
Właśnie dlatego wszystkim naszym nowym graczom oferujemy 4000 zł ZA DARMO w momencie rejestracji ‘konta na prawdziwe pieniądze’. Zapoznaj się z * Regulaminem promocji.

Get £1000 free with our sign on bonus
Bonus przy 1. depozycie
100% Match Bonus
Jako nowy gracz, otrzymasz 100% od swojej pierwszej wpłaty, aż do kwoty 1000 zł. Dzięki naszemu hojnemu przywitaniu możesz natychmiast skorzystać z dodatkowego kapitału na grę. Podwój swój kapitał na grę i zacznij wygrywać.

Kliknij tutaj aby zobaczyć regulamin
Bonus przy 2. depozycie
25% Match Bonus
Zasil swoje konto po raz drugi, a natychmiast otrzymasz bonus - 25% wpłaconych środków aż do kwoty 1200 zł.
W Spin Palace liczą się zwycięzcy, więc wykorzystaj swoją szansę już teraz.

Kliknij tutaj aby zobaczyć regulamin
Bonus przy 3. depozycie
50% Match Bonus
Przyzwyczaiłeś się do wygrywania? Witaj w ogrodzie rozkoszy Spin Palace. Wpłać swój trzeci depozyt i otrzymaj kolejną porcję DARMOWEJ gotówki. Natychmiast po wpłaceniu trzeciego depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50% wpłaconych pieniędzy, a dzięki temu jeszcze więcej okazji do wygrywania.

Kliknij tutaj aby zobaczyć regulamin
1szy bonus 2gi bonus 3ci bonus


Aby odebrać swój bonus ...

Ściągnij oprogramowanie kasyna teraz a następnie zarejestruj konto ‘Real Money’. Wpłać swój pierwszy depozyt korzystając z naszych bezpiecznych metod płatności , a my podwoimy Twoją pierwszą wpłatę dzięki 100% bonusowi aż do kwoty 1000 zł.
Kolejne depozyty wiążą się z następnymi bonusami, których wartość będzie wahała się pomiędzy 25%-50%, dzięki czemu możesz otrzymać nawet dodatkowe 4000 zł w bonusowej gotówce, do wykorzystania w dogodnym dla Ciebie momencie.
Pamiętaj, że to nie koniec naszych ofert bonusowych. Wiemy co to znaczy wygrywać i dlatego regularnie - w każdym tygodniu - oferujemy specjalne promocje, aby pomóc Ci osiągnąć jak największe zyski. Graj u nas regularnie i odkryj dokąd zaprowadzą Cię najlepsze nagrody w całej branży.


Spin Palace Casino jest członkiem The Palace Group, grupy zarządzanej przez Bayton Ltd (C41970) - Villa Seminia, 8, sir Temi Zammit Avenue, Ta 'Xbiex XBX1011. Bayton Limited działa na licencji wydanej przez Lotteries and Gaming Authority of Malta MGA/CL1/376/2007 (licencaja wydana 30 grudnia 2009) oraz MGACL3/376/2007 (licencaja wydana 30 grudnia 2009).