1. PARA YATIRMA BONUSU - ALTIN TOKALAŞMA SELAMIMIZ

Spin Palace'a kayıt olduğunuzda, size bir değil üç ayrı para yatırma bonusu alırsınız. Spin Palace Altın Tokalaşma Selamı %100 Maç Para Yatırma Bonusu ile başlar. İlk gerçek para yatırma işleminizi yapar yapmaz, toplamda €400'a kadar size nakit bir maç ile ödüllendireceğiz. Bu sizin bir çevrimiçi oyun deneyimine başlamanız için parayı ikiye katlamanız anlamına gelir!

2. PARA YATIRMA BONUSU

İlk Para Yatırma Bonusunu takiben, Spin Palace'daki tüm oyunculardan ikinci para yatırma işlemini yapanlar, ikinci kez ödüllendirilir İkinci kez para yatırmanızda, hesap bakiyenizi güçlendirmek için tasarlanmış %100'lik bir nakit maç bonusu ile ödüllendirileceksiniz. İkinci depozito bonusu, oyunculara toplamda €300 'ya kadar olmak üzere yüzde yirmi beşe kadar nakit maç sunmaktadır.

3. PARA YATIRMA BONUSU

Eğer nakit paranızı artırmak için daha fazla yol arıyorsanız, Spin Palace'da bunu sağlamaktadır. Altın Tokalaşma selamımızı sonlandırmada, oyuncular yine de üçüncü bir para yatırma bonusu ile ödüllendirilirler. Üçüncü para yatırma işleminizi yapar yapmaz, toplamda €300'a kadar sizi nakit bir Maç Bonusu ile ödüllendireceğiz. Bonusu toplayın, oynamaya devam edin ve kazanmaya devam edin!

BONUSUNUZU ALMAK İÇİN NE YAPMANIZ GEREK

İlk hoşgeldin bonusunuzu talep etmek için, yapmanız gereken tek şey giriş yapmak ve mevcut güvenli para yatırım seçeneklerinden herhangi birini kullanarak para yatırmaktır. Para yatırım işleminiz onaylanır onaylanmaz, kumarhane hesabınızı %100 nakit eşleşme ile 400$'a kadar kredilendireceğiz. İlk üç yatırım işleminiz için %100 Eşleşme Bonusundan büyük ödüller kazanmaya devam edebilirsiniz.

Toplamda Altın Tokalaşma Selamımızla ücretsiz €1000 'a kadar talep edebilirsiniz. Ama hepsi bu kadar değil, aynı zamanda nakit paranızı önemli ölçüde artıracak haftalık ve günlük casino bonusları ve özel teklifleri sunuyoruz!

En Zengin Ödüller ŞİMDİ sizin olabilir. Bugün 1000 $ garantili Bonusunuzu alın!