Zaloguj się
Rejestracja
divide divide

Ruletka

Stoły z ruletką na Spin Palace gwarantują szybką akcję oraz przeżycia porównywalne z wycieczką do Vegas.

Zagraj w naszą ruletkę już dziś i odkryj niebywałą magię prawdziwego kasyna.

Dzięki wielu różnym typom zakładów, takich jak: zakłady na rzędy, na linie, na cztery pola, na parzyste lub nieparzyste, czy też na kolor, ruletka jest grą, która oferuje całą masę sposobów na wygrywanie.

W trybie gry dostępne są rozbudowane statystyki, które pozwalają śledzić najczęściej padające liczby oraz zakłady poboczne.

Dzięki temu możesz obstawiać najczęściej wygrywające liczby i przez całą grę trzymać rękę na pulsie.

W trybie gry „Expert” możesz zachować do 8 ustawień zakładów i sprawdzać, który z zastosowanych układów może potencjalnie przynieść największe wygrane. Dzięki tej funkcji możesz w łatwy sposób powtarzać wygrywające zakłady.

Na tablicy wyświetlają się wszystkie ostatnio wykręcone liczby. Dostępna jest także pełna lista wygranych, dzięki czemu nawet nowi gracze mogą znaleźć punkt odniesienia, aby dobrze rozpocząć grę.

W Spin Palace dostępne są 4 różne stoły z ruletką. Możesz wybierać pomiędzy: American Roulette, European Roulette, French Roulette oraz Roulette Royale.

Już dziś wypróbuj nasze słynne ruletki z serii Gold Series, które oferują świetną grafikę, efekty dźwiękowe oraz najwyższej jakości animacje.

Nie przegap emocji jakie wiążą się z kręcącym się kołem ruletki! Zagraj w ruletkę na Spin Palace już dziś i poczuj najwyższy poziom rozrywki.

Jak zagrać?

KROK 1:

Pobierz bezpłatne oprogramowanie kasyna.

KROK 2:

Zarejestruj konto na prawdziwe pieniądze.

KROK 3:

Wpłać swój pierwszy depozyt, a Twój bonus zostanie automatycznie dodany do Twojego konta.

Niedawni Zwycięzcy

Progressive Jackpots Total zobacz wszystkich ostatnich zwycięzców

Bayton Ltd (C41970) i Baytree Ltd (C74699), należące do CityViews Group, są maltańskimi spółkami zarejestrowanymi pod adresem Villa Seminia, 8, Sir Temi Zammit Avenue, Ta XBiex XBX1011. Bayton Ltd prowadzi działalność na licencji maltańskiego urzędu ds. hazardu; numer licencji: MGA/CL1/376/2007 (wydana 30 grudnia 2014 roku). Baytree Ltd prowadzi działalność na licencji komisji ds. hazardu Kahnawake; numer licencji: 00812 (wydana 3 sierpnia 2016 roku).